12 listopada - dzień ustawowo wolny od pracy!
WIZYTA W ZAKŁADZIE STOLARSKIM
data dodania: 2017-11-28

Sprawozdanie z wyjścia kl. III "g", II "a" i II "b" do Zakładu Stolarskiego „Józef Siodłok”
znajdującego się na terenie naszego miasta 

W środę, 15 listopada 2017r., odwiedziliśmy zakład stolarski Józefa Siodłoka. 

Widzieliśmy w tym zakładzie przeróżne maszyny, takie jak: heblarka, grubościówka, frezarka, piła taśmowa, szlifierka szeroko taśmowa oraz wiele innych mniejszych urządzeń, które ułatwiają stolarzom pracę. 

Właściciel zakładu - pan Józef ciekawie opowiadał nam, jak działają poszczególne maszyny stolarskie. Stolarz Mirek zademonstrował na drewnianym elemencie poszczególne czynności,  jakie należy wykonać na maszynach, aby powstał element, który można wykorzystać w dalszej produkcji drzwi. Następnie pan Tomek uczył nas, jak szybko za pomocą maszyny można zrobić ramkę na zdjęcia lub obraz. Każdy uczestnik wycieczki pod kontrolą stolarza - pana Mariusza, samodzielnie mógł wywiercić otwory pod zawiasy meblowe. Pod okiem fachowca przykręcaliśmy wkrętarką zawiasy do wcześniej wywierconych otworów w płycie meblowej, co sprawiło nam wielką frajdę! Na zakończenie zwiedzania czekała na nas słodka niespodzianka. 

Oliwier Kosma Kl. III g.13 listopada 2018
PnPoniedziałek WtWtorek ŚrŚroda CzCzwartek PiPiątek SoSobota NdNiedziela
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
1
234
5678UROCZYSTE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
9
10ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
11
USTAWOWO DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ
12
dzisiaj
13
1415161718
19202122232425
2627282930
foto losowe
galeria uśmiechów
WSPÓŁPRACA:

GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W IMIELINIEPRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IMIELINIEBIBLIOTEKA MIEJSKA W IMIELINIEURZĄD MIASTA IMIELINMIEJSKIE CENTRUM KULTURY W IMIELINIEMIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W IMIELINIE

Imielin

Powiat Bieruńsko-Lędziński

Województwo Śląskie