SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY KLAS PIĄTYCH
data dodania: 2018-04-11

Klasy piąte wzięły udział w szkolnym konkursie mitologicznym. Reprezentacje klas zmierzyły się w wielu konkurencjach, sprawdzających wiedzę z mitologii. Wszyscy uczniowie na tę okazję przebrali się za bohaterów mitologicznych. Stroje były bardzo oryginalne, wykonane z dbałością o każdy szczegół. Podczas konkursu dzieci miały między innymi za zadanie rozwiązać krzyżówkę mitologiczną, ułożyć puzzle, dopasować opis do danego bohatera. Poprzez wiele konkurencji, uczniowie dobrze się bawiąc, utrwalili wiedzę z mitologii. Wszystkie klasy spisały się na medal, a o zwycięstwie przesądziły pojedyncze punkty. O pierwsze miejsce w dogrywce zawalczyły klasa V a i klasa V d. W rezultacie konkurs wygrała klasa V a, drugie miejsce przypadło klasie V d, trzecie V b, a czwarte V c. Konkursowi towarzyszyło wiele emocji, czego dowodem był wspaniały doping klas i przygotowane przez nich transparenty.

Konkurs, organizowany w naszej szkole cyklicznie już od wielu lat, po raz kolejny okazał się świetnym podsumowaniem lekcji o tematyce mitologicznej, które mamy nadzieję pozostaną na długo w pamięci naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim pomysłowości i zaangażowania.

24 kwietnia 2018
9Zebrania i konsultacje
Dzień wolny od zajęć dydaktycznych