Wycieczka do Krakowa
data dodania: 2018-05-16

W minionym tygodniu (09.05) uczniowie naszej Szkoły udali się na kolejną w tym roku szkolnym wycieczkę, tym razem do Krakowa.

Pobyt w Krakowie rozpoczął się seansem filmowym w Cinema City, gdzie młodsze dzieci obejrzały film „Piotruś Królik”, natomiast starsi uczniowie film „Paweł – apostoł Chrystusa”. Następnie wszyscy udali się do Sanktuarium Jana Pawła II. Tam był czas na zwiedzanie Sanktuarium, modlitwę osobistą, jak również na bardzo ciekawą prelekcję na temat Całunu Turyńskiego. Po tym pełnym wzruszeń i refleksji czasie uczniowie udali się na obiad, by mieć siły na pozostałe atrakcje tego dnia. Następnym punktem programu był Park Trampolin Go Jump. Po sportowych szaleństwach uczniowie udali się jeszcze na Rynek Główny w Krakowie, by m.in. zobaczyć Kościół Mariacki, Sukiennice oraz Okno Papieskie. Ostatnim punktem wycieczki był mecz ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Lubin. Nasi uczniowie mogli z bliska obserwować piłkarski kunszt, m.in. najlepszego strzelca ekstraklasy, zawodnika Wisły – Carlitosa (Carlosa Lopeza).

Po sportowych emocjach przyszedł czas na powrót do domu oraz chwile rozstania z przyjaciółmi ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy, z którymi nasi uczniowie mieli kolejny raz okazję spędzić razem ten piękny dzień.

18 października 2018
PnPoniedziałek WtWtorek ŚrŚroda CzCzwartek PiPiątek SoSobota NdNiedziela
1234567
891011121314
15Konsultacje/zebrania
16
17dzisiaj
18
192021
22232425262728
293031
foto losowe
galeria uśmiechów
WSPÓŁPRACA:

GIMNAZJUM IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W IMIELINIEPRZEDSZKOLE MIEJSKIE W IMIELINIEBIBLIOTEKA MIEJSKA W IMIELINIEURZĄD MIASTA IMIELINMIEJSKIE CENTRUM KULTURY W IMIELINIEMIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W IMIELINIE

Imielin

Powiat Bieruńsko-Lędziński

Województwo Śląskie