ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI!
„Nie lada GRAtka” innowacja z języka polskiego dla uczniów klas IV – VI
data dodania: 2018-06-22

Twórczo, kreatywnie i aktywnie – tak pracowaliście  na lekcjach języka polskiego. W ramach innowacji „Nie lada GRAtka” - przygotowaliście wiele wspaniałych projektów, wykazaliście się pomysłowością i dużym zaangażowaniem.

Niech wakacje będą czasem odpoczynku, ale i zbierania kolejnych ciekawych pomysłów.  Dziękując za rok wytężonej pracy, życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku, pełnego wspaniałych przygód.

Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem sił do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

Polonistki

17 lipca 2019