Życzenia Pani Minister Anny Zalewskiej na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych
data dodania: 2018-06-22

Drodzy Uczniowie,

za Wami czas wytężonej pracy, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności, które zaowocują w dorosłym życiu. Przed Wami upragnione wakacje. Niech ten czas będzie dobrą okazją do dalszego poznawania świata. Wykorzystajcie lato do podziwiania przyrody, uprawiania sportu i zwiedzania nowych, nieznanych miejsc. Zachęcam również do czytania książek. Pamiętajcie przede wszystkim o tym, żeby odpoczynek od szkoły był dla Was i Waszych bliskich bezpieczny. Życzę, aby każdy dzień wakacji był radosny i pozwolił na zebranie sił do dalszej nauki.

Zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych to ważny dzień również dla Rodziców i Opiekunów. Serdecznie dziękuję za aktywne włączanie się w życie szkoły. Państwa pomoc i chęć działania stanowią nieocenioną wartość dla nauczycieli i dyrektorów. To niezwykle istotne, aby wspólnie dbać o dobrą szkołę.

Szkoła nie mogłaby istnieć bez kadry pedagogicznej. Dyrektorom, Nauczycielom pragnę podziękować za bycie blisko uczniów, ich rodziców i opiekunów. Wspomagają Państwo dzieci i młodzież w podejmowaniu decyzji, motywują do działania, aby były one jak najlepiej przygotowane do kolejnych etapów życia.

Dzięki Państwa poświęceniu uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności oraz zainteresowania, które będą procentowały w przyszłości.

Życzę udanych i bezpiecznych wakacji!

Z wyrazami sympatii

Anna Zalewska