Warsztaty Architektoniczne - podsumowanie.
data dodania: 2018-12-18

Zakończyły się warsztaty organizowane w naszej szkole przez Stowarzyszenie Architektów Polskich – SARP w Katowicach. Zabawa w projektowanie i budowanie trwała przeszło 2 tygodnie. Projekt obejmował dwugodzinne zajęcia w klasach I – III. Uczniowie klas pierwszych projektowali domki dla zwierząt, domy mieszkalne wykonywano w klasach drugich, a w klasach trzecich uczniowie robili projekt elewacji - fasady budynku. Działania uczniów poprzedzała instrukcja, zapoznanie z materiałami i sposobami wykonania pracy, a także pokaz slajdów. Pani Ewa Szymańska – Sułkowska oraz pani Ewa Klimonda ze Stowarzyszenia Architektów Polskich służyły pomocą, a także wraz z dziećmi wybrały najlepsze prace, za które uczniowie dostali dodatkowe nagrody. Każde dziecko po ukończeniu dwugodzinnych warsztatów otrzymało dyplom. Dziękujemy za wspaniałe warsztaty! Bardzo nam się podobało!

26 marca 2019
4ZEBRANIA - KONULTACJE