Warsztaty Architektoniczne - podsumowanie.
data dodania: 2018-12-18

Zakończyły się warsztaty organizowane w naszej szkole przez Stowarzyszenie Architektów Polskich – SARP w Katowicach. Zabawa w projektowanie i budowanie trwała przeszło 2 tygodnie. Projekt obejmował dwugodzinne zajęcia w klasach I – III. Uczniowie klas pierwszych projektowali domki dla zwierząt, domy mieszkalne wykonywano w klasach drugich, a w klasach trzecich uczniowie robili projekt elewacji - fasady budynku. Działania uczniów poprzedzała instrukcja, zapoznanie z materiałami i sposobami wykonania pracy, a także pokaz slajdów. Pani Ewa Szymańska – Sułkowska oraz pani Ewa Klimonda ze Stowarzyszenia Architektów Polskich służyły pomocą, a także wraz z dziećmi wybrały najlepsze prace, za które uczniowie dostali dodatkowe nagrody. Każde dziecko po ukończeniu dwugodzinnych warsztatów otrzymało dyplom. Dziękujemy za wspaniałe warsztaty! Bardzo nam się podobało!

17 stycznia 2019
PRZERWA ŚWIĄTECZNA