Literacki sukces Nataszy Makowski
data dodania: 2019-01-31

Prawie setka uczniów naszej szkoły wzięła udział w szkolnym etapie XVIII Archidiecezjalnego Konkursu Literackiego „Za co kocham moją Ojczyznę”. Spośród najlepszych prac, nagrodzonych przez Akcję Katolicką, wyłoniono 3 autorów, których utwory zostały wysłane na konkurs: wiersz Jakuba Kosmali z klasy 5e, wypracowanie Sebastiana Labe z klasy 6b oraz opis Nataszy Makowski, która ostatecznie zajęła I miejsce w Konkursie. W swojej pracy Natasza opisała swoje refleksje związane z naszym krajem. Nawiązała także do naszej małej ojczyzny – miasta rodzinnego – Imielina.

Natasza odebrała dyplom i nagrody podczas uroczystego podsumowania konkursu w Kościele p.w. św. Barbary w  Boguszowicach.

Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania swoich pasji literackich.

19 lutego 2019
dzisiaj