Jump City
data dodania: 2019-02-04

W sobotę- 2 lutego 18 uczniów klas 5 i 6 pojechało do Jump City w Katowicach. Wycieczka to kontynuacja innowacji pedagogicznej „Przez zabawę i sport do integracji społecznej”, której celem jest otwarcie się na drugiego człowieka w bezpośrednim kontakcie przez różne formy aktywności fizycznej, spędzanie czasu wolnego poza domem w gronie rówieśników.

W parku trampolin po zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa i kultury odbyła się wspólna rozgrzewka na trampolinach prowadzona przez trenera. Po niej każdy próbował swych sił na różnego rodzaju ścieżkach m.in. strefa gladiatorów, basen z gąbkami, trampolina sportowa, ścieżki akrobatyczne. Chętni próbowali swych sił na arenie do zbijaka.

Po zakończeniu wyczerpującej i wspaniałej zabawy grupa udała się na zdrowy poczęstunek. W drodze powrotnej uczestnicy prowadzili ożywione rozmowy, dzielili się wrażeniami- co jest założeniem innowacji.

19 lutego 2019
dzisiaj