Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

data dodania: 2018-10-01

UROCZYSTE OTWARCIE HALI SPORTOWEJ - FOTORELACJA
data dodania: 2018-09-29

Europejski Dzień Języków Obcych w naszej szkole!
data dodania: 2018-09-27

Klasy 4-6 przygotowały informacje na temat Anglii, Portugalii, Danii, Holandii, Niemiec, Hiszpanii i wielu innych krajów. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i powstały bardzo ciekawe prace.

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
data dodania: 2018-09-25

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji: VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogli popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Wszyscy świetnie się bawili. Uczniowie i dorośli z wielkim zaangażowaniem przystępowali do egzaminu. Każdy chciał sprawdzić swoje umiejętności matematyczne z zakresu opanowania tabliczki mnożenia. Każdy kto podał wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywał tytuł – Eksperta Tabliczki Mnożenia i otrzymywał stosowną odznakę lub certyfikat. Do egzaminu przystępowali uczniowie klas III – VI oraz dorośli: pracownicy szkoły, Urzędu Miasta z Panem Burmistrzem na czele. Za rok powtórzymy akcję! Więc bądźcie gotowi. Ćwiczcie dalej tabliczkę mnożenia.

ZAPLANOWANE DZIAŁANIA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
data dodania: 2018-09-24

VIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
data dodania: 2018-09-24

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
data dodania: 2018-09-21

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI W NASZEJ SZKOLE
data dodania: 2018-09-15

Już po raz drugi w naszej szkole obchodziliśmy

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI!

-święto kreatywności, odwagi i zabawy.

Uczniowie, nauczyciele, bibliotekarze, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest KROPKA.

Również w naszej szkole 14 września dominowały kropki…. na ubraniach, szafkach, ścianach i w zeszytach. Uczniowie wraz ze swoimi nauczycielami rysowali, wycinali, tworzyli, szukali, rozwiązywali i świetnie się bawili.

Walne zebranie Rady Rodziców
data dodania: 2018-09-13

Serdecznie zapraszamy Radę Rodziców na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze w dniu 20 września 2018 r. o godzinie 17.00 w sali 20.

<<< nowsze aktualności ||| ||| starsze aktualności >>>

18 października 2018