Aktualności:

Nowa strona szkoły

data dodania: 2023-09-01

Zapraszamy na nową stronę szkoły

sp2imielin.edupage.org

Ubezpieczenie szkolne NNW na nowy rok szkolny 2023/2024

data dodania: 2023-08-28

Szanowni Rodzice i Opiekunowie
Szkoła nie zawiera polis grupowych ubezpieczenia NNW uczniów. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnego ubezpieczyciela, który współpracował ze szkołą i nadal pozostaje jej opiekunem. Wybór ubezpieczenia należy jednak do Państwa i macie Państwo prawo ubezpieczyć dziecko w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Poniżej prezentujemy przesłane do szkoły różne oferty.

bezpieczny.pl

PZU

TUZ

INSURION

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

zdj_aktualnosci/2270_24362.jpg

ZEBRANIE RODZICÓW KLAS 1

zdj_aktualnosci/2269_24360.jpg

Spotakania z rodzicami klas II-VIII

zdj_aktualnosci/2268_24361.jpg

Kuchnia szkolna informuje

data dodania: 2023-08-14

Nowe informacje,
regulamin korzystania ze stołówki szkolnej,
umowa o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kard. St. Wyszyńskiego w Imielinie w roku szkolnym 2023/2024
- znajdują się w zakładce Kuchnia Szkolna.

Bezpośrednie linki do plików w formacie pdf:
Regulmin
Umowa

Podręczniki do religii

data dodania: 2023-08-14

zdj_aktualnosci/2266_24356.jpg
zdj_aktualnosci/2266_24357.jpg
zdj_aktualnosci/2266_24358.jpg

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

data dodania: 2023-08-07

zdj_aktualnosci/2265_24355.jpg

PIKNIK RODZINNY - FILMOWE PODSUMOWANIE

data dodania: 2023-07-07

Sprawozdanie z zakończenia klas 8

data dodania: 2023-07-06

Dnia 23 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania uczennic i uczniów klas 8 Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kard. St. Wyszyńskiego w Imielinie. Całe wydarzenie było pełne wzruszeń i radości, a wszystko rozpoczęło się od… uroczystego odtańczenia poloneza. Był to symboliczny początek ceremonii, który nawiązywał do tradycji szkolnych i podkreślał ważność tego momentu.

Podczas uroczystości wręczono uczennicom i uczniom świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Było to dla każdego absolwenta i każdej absolwentki ważne i długo oczekiwane świadectwo, które podsumowywało ich wysiłek i osiągnięcia przez ostatnie osiem lat nauki. Pan burmistrz Jan Chwiędacz wraz z przedstawicielami Urzędu Miasta oraz miejskimi radnymi był obecny na uroczystości i uhonorował uczennice i uczniów, którzy uzyskali średnią powyżej 5,0, nagradzając ich za ich doskonałe wyniki i postawę. Najlepszą absolwentką rocznika 2015-2023 została Magdalena Sobura - gratulujemy! Podczas tego uroczystego spotkania doceniono także Agnieszkę Szułę - laureatkę Konkursu Przedmiotowego z Matematyki.

Pani Dyrektor Dagmara Kupczyk nagrodziła wyróżniających się absolwentów specjalną Nagrodą Dyrektora szkoły.

W dziedzinie nauki nagrodzona została Magdalena Sobura. W dziedzinie artystycznej wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Ścierska, Maja Patałąg oraz Wojciech Sałagan. Zaś w dziedzinie wolontariatu i działań społecznych na rzecz szkoły: Bartosz Mazurkiewicz, Ireneusz Styziński, Patrycja Kozieł,  Kinga Kotarba, Piotr Muller, Wiktoria Marona, Maciej Grudniok, Anastasiia Chaikovska, Filip Zieliński, Maja Witman, Mateusz Sier, Julia Polewka, Martyna Kuc, Filip Paluch oraz Wiktor Frank.

Podczas uroczystości szczególne podziękowania skierowano w stronę Rodziców ósmoklasistów i ósmoklasistek, którzy przez całe osiem lat angażowali się w życie szkoły i wspierali swoje dzieci w ich rozwoju edukacyjnym. Ponadto, uhonorowano uczennice i uczniów, którzy pełnili ważne role w poczcie sztandarowym oraz przy obsłudze nagłośnienia i sprzętu muzycznego, doceniając ich pracę i zaangażowanie.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna, podczas której m.in. zaprezentowano film pt. "Bez cenzury i bez lukru". W ten oto sposób ósmoklasiści/stki podziękowali swoim nauczycielkom/nauczycielom, rodzicom i kolegom/koleżankom za wspólnie spędzone osiem ostatnich lat. Wychowawczynie, Panie: Ewelina Rozmus, Zofia Cichy, Aleksandra Wajda, a także Pani Dyrektor Dagmara Kupczyk zwróciły się do absolwentów z życzeniami. Były to wzruszające i szczere słowa, które ukazały silne więzi i dobre wspomnienia z minionych czasów szkolnych. Po projekcji filmu młodzież - przy akompaniamencie gitary - zaśpiewała piosenkę "Ogniska już dogasa blask", która była wyrazem nostalgii i pożegnania…

Na zakończenie uroczystości uczniowie wypuścili kolorowe balony, symbolizujące ich odchodzenie z etapu szkoły podstawowej i rozpoczynanie nowej przygody na kolejnym etapie edukacji. Był to piękny i wzruszający moment, który zamykał te niezapomniane lata spędzone w szkole przy ulicy Miarki 7.

Kochani! Życzymy Wam, aby Wasza droga była pełna sukcesów, inspiracji i spełnienia marzeń. Niech każdy z naszych absolwentów/absolwentek odnajdzie swoją pasję i rozwija talenty, nie zapominając o wartościach, których nauczył się w szkole. Bądźcie zawsze dumni ze swoich osiągnięć i pamiętajcie, że macie wsparcie całej społeczności szkolnej, która z dumą patrzy na Wasz rozwój.

zdj_aktualnosci/2262_24348.jpg
zdj_aktualnosci/2262_24349.jpg