Powiatowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych: „Fotografia inspirowana dziełami mistrzów renesansu i baroku”
data dodania: 2018-05-08

Matematyka wokół nas
data dodania: 2018-05-08

KONKURS PLASTYCZNY
data dodania: 2018-03-30

WYNIKI KONKURSU „PISANKA WIELKANOCNA”
data dodania: 2018-03-27

REGULAMIN KONKURSU MATEMATYCZNEGO
data dodania: 2018-03-26

Powiatowy Konkurs "Bezpieczny trzecioklasista"
data dodania: 2018-03-22

Dnia 22.03.2018 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach odbył sie pierwszy Powiatowy Konkurs "Bezpieczny trzecioklasista". Nasza drużyna w składzie Antonina Latoń- 3A, Barbara Pudełko -3C, Karolina Hermyt -3F oraz Maksymilian Małek -3E wywalczyli 2 miejsce. Serdecznie gratulujemu wiedzy z zakresu bezpieczeństwa, ruchu drogowego oraz zachowania się w sytuacjach kryzysowych.

VI Powiatowy Konkurs Gwary Śląskiej pt. „Jak to dawniej bywało”
data dodania: 2018-03-21

Wyniki XII Szkolnego Konkursu Matematycznego MISTRZ MATEMATYKI.
data dodania: 2018-03-21

Wyłonieni mistrzowie będą reprezentować naszą szkołę w III Powiatowym Konkursie Matematycznym MISTRZ MATEMATYKI, który odbędzie się 26 kwietnia 2018 roku w Bibliotece Miejskiej w Imielinie o godzinie 9.00. Życzymy im powodzenia.

Szkolny konkurs Wiosenny kącik przyrodniczy
data dodania: 2018-03-12

Finał Konkursu Recytacji w Mowie Śląskiej
data dodania: 2018-03-11

W Chorzowskim Centrum Kultury w piątek, 9 marca, odbył się finał 27 edycji Konkursu Recytacji w Mowie Śląskiej, na który przyjechali uczniowie z całego regionu, m.in. ze Świętochłowic, Siemianowic Śląskich, Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich, Imielina czy Istebnej.

I tym razem uczniowie naszej szkoły nie zawiedli.

W kategorii Szkoły Podstawowe:

- II miejsce zajął Ksawery Lewiński ( klasy I-III),

- III miejsce zdobył Jakub Łytko (klasy IV-VI).

Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych sukcesów. !

KONKURS PLASTYCZNY
data dodania: 2018-03-11

LAUREACI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
data dodania: 2018-03-06

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział X Międzyszkolnym Konkursie Recytacji w Mowie Śląskiej "Śląska Ojczyzna Polszczyzna" w Chorzowie. W konkursie, który ma na celu popularyzowanie śląskich tradycji naszą szkołę reprezentowali: Kinga Kotarba (kl. IIIa), Kamil Stolorz (kl.III c), Ksawery Lewiński (kl. III e), Jakub Łytko (kl. IV a), Zofia Stolorz (kl. V d) oraz Natalia Stolorz (kl. VI a). Wszyscy uczniowie pięknie recytowali śląskie teksty. Komisja szczególnie doceniła występy Ksawerego Lewińskiego i Jakuba Łytko, którzy otrzymali tytuły Laureatów!

Serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów w konkursach!

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
data dodania: 2018-03-03

LAUREACI KONKURSÓW MATEMATYCZNYCH W KLASACH I-III - PODSUMOWANIE
data dodania: 2018-02-12

REGULAMIN KONKURSU „ORZEŁ BIAŁY – NASZA DUMA”
data dodania: 2018-01-05

KONKURS NA STROIK ŚWIĄTECZNY ROZSTRZYGNIĘTY
data dodania: 2017-12-20

Został rozstrzygnięty konkurs na stroik świąteczny, który zorganizowany był w klasach młodszych. Komisja pod czujnym okiem Pani Dyrektor wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach: I - klasy pierwsze, II - drugie i trzecie.

Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie stroiki były przepiękne, różnorodne i cudownie pachnące choinką oraz świętami.

W klasach pierwszych wyłoniliśmy następujące laureatki/laureatów:

W kategorii klas drugich i trzecich miejsca zajęli uczennice/uczniowie:

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, które zaangażowały się w konkurs. Stroiki naszych zwycięzców zostały przekazane z najlepszymi życzeniami świątecznymi do Urzędu Miasta Imielin.

21 czerwca 2018
Dzień wolny od zajęć (odpracowany)
18DZIEŃ SPORTU