VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
data dodania: 2018-09-25

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji: VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogli popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Wszyscy świetnie się bawili. Uczniowie i dorośli z wielkim zaangażowaniem przystępowali do egzaminu. Każdy chciał sprawdzić swoje umiejętności matematyczne z zakresu opanowania tabliczki mnożenia. Każdy kto podał wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywał tytuł – Eksperta Tabliczki Mnożenia i otrzymywał stosowną odznakę lub certyfikat. Do egzaminu przystępowali uczniowie klas III – VI oraz dorośli: pracownicy szkoły, Urzędu Miasta z Panem Burmistrzem na czele. Za rok powtórzymy akcję! Więc bądźcie gotowi. Ćwiczcie dalej tabliczkę mnożenia.

19 lutego 2019
dzisiaj