Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania
data dodania: 2018-10-09

9 października w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania pod hasłem: Głośne czytanie na baśniowym dywanie. A jak świętować to głośno, radośnie i kolorowo - tak też było i u nas. Uczniowie i nauczyciele przebrali się za postaci z baśni, więc spotkać można było na szkolnym korytarzu wróżki, królewny, czerwone kapturki, wilki, gdzieniegdzie przemknęła wiedźma na miotle. Wśród tak wielu baśniowych postaci jedna osoba przykuwała wzrok - była to Królowa Śniegu. W swym pięknym białym stroju odwiedzała klasy młodsze i czytała baśń o Kaju i Gerdzie. Prawie każda lekcja rozpoczynała się od głośnego czytania nauczycieli lub uczniów. Głośne czytanie ćwiczy mózg, a niektórzy twierdzą, że również odmładza i wygładza zmarszczki poprzez rozluźnianie mięśni twarzy, więc kochani rodzice - czytajcie swoim dzieciom CODZIENNIE!

25 czerwca 2019
DZIEŃ SPORTU